Ołówki Palomino Blackwing vol 205 - limitowana edycja - 12 sztuk

Producent: Blackwing
160.00 PLN

Limitowana edycja VOLUMES BLACKWING z marca 2017 roku. VOL. 205 są poświęcone podróżnikom, którzy przyczynili się do odkrycia Jedwabnego Szlaku.

W 138 r.p.n.e. chiński badacz Zhang Qian wyruszył na ekspedycję na zachód. Podróż trwała ponad 13 lat i utorowała drogę dla Jedwabnego Szlaku, szlaku handlowego, który przyczynił się do otwarcia komunikacji między Azją i Europą. Jednym z najbardziej znanych towarów handlowych, które przewożono tym szlakiem był jadeit. Oprócz naturalnego piękna uważano, że jadeit chroni właściciela podczas podróży, zachęca do kreatywności i pobudza psychiczną zwinność.

Każdy zestaw Blackwing 205 zawiera sześć ołówków w kolorze białego jadeitu i sześć ołówków w kolorze zielonego jadeitu.

Numer 205 odwołuje się do ciężaru cząsteczkowego jadeitu, jego najbardziej poszukiwanej formy. Każdy ołówek posiada złoconą uchwyt na gumkę, czarną gumkę, złote tłoczenie i doskonałej jakości twardy grafit.

Ołówki Blackwing przez wielu są uważane za najlepsze ołówki na świecie. Są znane z świetnej jakości grafitu, ikonicznego kształtu oraz wymiennych gumek do ścierania. Przy opracowywaniu swoich dzieł korzystali z nich laureaci nagród Pulitzera, Emmy, Grammy i Academy Awards. Wśród ich użytkowników wskazuje się między innymi Stephena Sondheima, Leonarda Bernsteina, Johna Steinbecka czy Chucka Jonesa, który miał stworzyć przy ich użyciu Królika Bugsa i innych bohaterów Lonely Tunes. Sprawdźcie sami, jak pisze się ołówkiem - legendą!

  • grafit: firm graphite (twardy)
  • zestaw 12 ołówków w kartonowym pudełku (6 białych i 6 seledynowych),
  • ołówki z drewna cedrowego, korpus w dwóch kolorach,
  • czarna wymienna gumka do ścierania w aluminiowym uchwycie w kolorze złotym,
  • wyprodukowane w Japonii.

Jeżeli chcesz, wyślemy do Ciebie wiadomość, jak tylko produkt pojawi się w sklepie!

Wybierz swój wymarzony wariant i podaj nam adres e-mail, a my powiadomimy Cię, kiedy produkt pojawi się na stanie!

Koszyk

Suma: 0.00 PLN