O NOTECE

NOTEKA to sklep internetowy poświęcony artykułom biurowym o dobrym designie i wszystkiemu, co mieści się pod pojęciem dóbr biurowych. Stworzony z miłości do pięknych przedmiotów codziennego użytku i upiększania miejsca pracy.Życie wielu z nas, a w szczególności architektów, grafików, prawników, księgowych czy pracowników biurowych, kręci się wokół papieru, artykułów piśmienniczych i biura. Wierzymy, że otaczanie się pięknymi przedmiotami wzmaga kreatywność i chęć do pracy! Wiemy, że nie jesteśmy w tym odosobnieni. :)

Sklep pozostaje w zamyśle concept store – czyli sklepu poświęconemu i scalonemu przez konkretną ideę. W asortymencie znajdują się przedmioty przeznaczone dla każdego, kto lubi otaczać się pięknymi przedmiotami lub chce podarować je komuś bliskiemu. W sklepie można znaleźć artykuły wschodzących polskich i zagranicznych projektantów, a także kultowych marek. Produkty w sklepie są pieczołowicie wyselekcjonowane z niezwykle szerokiej oferty, którą niesie branża artykułów piśmienniczych i papierniczych (listę marek w sklepie znajdziecie tutaj - klik!). NOTEKA dokłada wszelkich starań, aby przedmioty dostępne w sklepie były jak najlepszej jakości, a tym samym – były to produkty o doskonałym, dość minimalistycznym designie, wykonane z wysokiej jakości materiałów i posiadające ciekawą historię.

Mamy nadzieję, że sklep przypadnie Wam do gustu, a znalezione tu przedmioty pomogą Wam stworzyć przyjemne miejsce do pracy!

Dziękujemy, że z nami jesteście!

/NOTEKA


Noteka powstała w listopadzie 2015 roku. To mała łódzka firma, która stara się zapewnić swoim klientom jak najlepszą ofertę i obsługę. Od momentu powstania zgromadziła już szerokie grono fanów! Będzie nam bardzo miło, jeżeli zostaniesz z nami na dłużej. Zapraszamy do obserwowania naszego profilu na portalach społecznościowych:

FACEBOOK: noteka.store          PINTEREST: notekastore          INSTAGRAM: noteka.store


Koszyk

Suma: 0.00 PLN