Czwarte urodziny Noteki! 0


"I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu."
Paolo Coehlo


Choć cytowania Paolo Coehlo może być dość ryzykowne - w tym przypadku
jego słowa wydają się idealnie. W czwartym roku naszej działalności otworzyliśmy sklep stacjonarny w Łodzi. Stało się to dzięki pomocy bliskich, Waszym zaangażowaniu i... dzięki marzeniu! Udało się je spełnić i to dla nas największa radość.

Każdy rok lubimy subtelnie podsumować - w tym roku będzie tak samo. Przede wszystkim jednak - tym postem chcielibyśmy Wam podziękować, że jesteście z nami! Mamy też dla Was mały prezent - do końca tygodnia (15-17.11.2019) możecie zrobić u nas zakupy o 15% taniej korzystając z kodu rabatowego: 4LATA. Promocje nie łączą się.


TARGI, MEDIA, WSPÓŁPRACE

Przez ten rok odwiedziliśmy kolejne 5 imprez targowych w Warszawie: 3 edycje Targów Rzeczy Ładnych i dwie edycje Niech Żyje Papier. Niezmiennie, to były kolejne niesamowite okazje do spotkania Was na żywo i podzielenia się naszą miłością do pięknych artykułów biurowych. Bez tych wydarzeń już nie wyobrażamy sobie naszego całorocznego kalendarza. :)

Przybywa nam nadal obserwatorów w mediach społecznościowych. Na Facebooku jest Was ponad 10 000! To milowy krok, który ucieszył nas ogromnie! Na Instagramie jest Was również duża gromada, bo prawie 7500. Dziękujemy!

W kontekście współprac - w tym roku udało nam się współtworzyć dwa produkty, które od razu bardzo polubiliście. Mowa o notatnikach The City Works - a konkretnie o ich łódzkiej i warszawskiej odsłonie. To tłoczone notesy z sylwetami miast. Zachwyciły nas na paryskich targach M&O i po sukcesie innych miast - nie mogliśmy odmówić sobie przyjemności poproszenia producenta o wspólne stworzenie notesów z tymi dwoma szczególnymi miastami.


NASZE NOWE MARKI

W ciągu ostatniego roku do grona naszych marek dołączyło kolejne 6: Viarco, The City Works, NOTO, Cudowianki, Suska&Kabsch i MT Masking Tape.

Zmieniliśmy też nieco układ naszej strony - udało się wyeksponować nasze marki w wygodniejszy (mamy nadzieję) sposób w formie rozwijanego menu. Dzięki temu korzystanie z naszej strony będzie jeszcze przyjemniejsze!


NOTEKOWE BESTSELLERY 2018/2019

Korzystając z kolejnej okazji, przedstawiamy Wam listę BESTSELLERÓW, czyli produktów które w tym roku skradły najwięcej z Waszych serc. Na liście nie wymieniamy piśmienniczych instrumentów Kaweco - to bez wątpienia nadal produkty, które kupujecie u nas najczęściej. Co możemy powiedzieć - doskonały wybór! :)

  1. 1. Na pierwszym miejscu nasza tegoroczna miłość - tłoczone notesy A6 od The City Works z sylwetami miast,
  2. 2. Wasze ukochane kalendarze - Kalendarze od Papierów Wartościowych. Kochamy je tak samo mocno, jak Wy!
  3. 3. Na trzecim miejscu także kalendarze - te od Pana Kalendarza,
  4. 4. Niezmiennie na pierwszym miejscu z całorocznej oferty - Weekly Planner Marmur- Studio of Basic Design,
  5. 5. Wasz ulubiony piórnik - Piórnik Pulp Pasco - Midori
  6. 6. Na szóstym miejscu równie uwielbiany - Weekly Planner Beton - Studio of Basic Design,
  7. 7. Ku naszej radości siódme miejsce to tegoroczna pachnąca nowość, czyli - Pachnące portugalskimi ogrodami ołówki - Viarco,
  8. 8. Wizytowniki do kompletu z piórnikami - Wizytownik Pulp Pasco - Midori,
  9. 9. Coś, co zawsze poprawia humor, czyli - Spinacze D-clips Koty i Spinacze D-clips Psy - Midori,
  10. 10. Najlepsze podróżnicze notatniki- rewelacyjny papier i skóra - notatnik Grain - Midori.

URODZINOWE PREZENTY

Mamy nadzieję, że kolejny chętnie poświętujecie razem z nami - mamy dla Was prezent! Z kodem 4LATA zrobicie zakupy o 15% taniej. Kod będzie ważny od piątku do niedzieli włącznie - 15-17.11.2019. Promocje nie łączą się.

Dziękujemy, że jesteście!


Korzystając z okazji - jesteśmy ciekawi Waszych opinii o sklepie! Co Wam się podoba najbardziej? Co podoba się najmniej? Co było najważniejszą zmianą? Co jeszcze powinniśmy zmienić?

Komentarze do wpisu (0)

Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl