Pierwsze urodziny Noteki! 0


"Jeżeli potrafisz o czymś marzyć, potrafisz także tego dokonać."
Walt Disney


Pomysł na Notekę klarował się już od jakiegoś czasu. Zeszłej jesieni przyszedł czas na decyzję - otwieramy! Sklep zaczął działać dokładnie rok temu, 15 listopada 2015 roku. Przez ten czas wiele się zmieniło.

Przede wszystkim - przez ten rok złożyliście u nas ponad 550 zamówień! Uważamy to za ogromny sukces i jesteśmy bardzo szczęśliwi. Dziękujemy za zaufanie!

TARGI, MEDIA, WSPÓŁPRACE

Przez ten rok odwiedziliśmy aż 8 imprez targowych w Łodzi i w Warszawie: Urban Christmas Festival, Niech Żyje Papier!, Wzory, Towary, Niech Żyje Papier 2!, FORMY oraz Dzień Pióra Wiecznego. Każde z nich okazało się doskonałą okazją do spotkania Was na żywo i podzielenia się naszą miłością do pięknych artykułów biurowych.

Nawiązaliśmy współpracę z magazynami i blogerami. Wszystkim, którzy przyczynili się do wzrostu znajomości marki ogromnie dziękujemy!

Niezwykle cieszy nas również to, że Notece przybywa coraz więcej fanów w mediach społecznościowych. Na Facebooku jest Was ponad 3000! Na Instagramie ponad 1700! Dziękujemy!

NASZE MARKI

Startowaliśmy z 8 markami: Studio of Basic Design, Magdalena Tekieli, Koh-i-noor, Faber Castell, Milan, Parker, Lamy i Caran d'Ache.

Dzisiaj jest ich o wiele więcej - łącznie aż 19! Do grona marek dołączyli Kaweco, Write Sketch &, Midori, Blackwing, Papier Tigre, Moleskine, Uni Mitsubishi, Tools to Liveby, Oprawa Treści, Betonovo, Paprotnik oraz AOOMI. 

NOTEKOWE BESTSELLERY

Korzystając z okazji, przedstawiamy Wam listę BESTSELLERÓW, czyli produktów które skradły najwięcej z Waszych serc.

 1. 1. Weekly Planner Beton - Studio of Basic Design,
 2. 2. Weekly Planner Marmur - Studio of Basic Design,
 3. 3. Sudoku Ołówek z Gumką - Koh-i-noor,
 4. 4. Gumka 300/80 - Koh-i-noor,
 5. 5. Sztyft grafitowy - Koh-i-noor,
  6. Spinacze D-clips Koty - Midori,
 6. 7. Klipsy 32 mm - Tools to Liveby,
 7. 8. Pióro wieczne Kaweco Skyline Sport Miętowe - Kaweco,
 8. 9. Ołówki mechaniczne 5,6 mm - Koh-i-noor,
 9. 10. Kredki metaliczne Omega Jumbo - Koh-i-noor.

URODZINOWE PREZENTY

Mamy nadzieję, że chętnie poświętujecie razem z nami - mamy dla Was prezenty! Przez cały najbliższy tydzień wszystkie artykuły z Noteki będą dostępne w promocji 10%! Czas start!

Promocja ważna od 15 do 22.11.2016 włącznie lub do wyczerpania zapasów.

Dziękujemy, że jesteście!

Korzystając z okazji - jesteśmy ciekawi Waszych opinii o sklepie! Co Wam się podoba najbardziej? Co podoba się najmniej? Co było najważniejszą zmianą? Co jeszcze powinniśmy zmienić?

Komentarze do wpisu (0)

Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl