Chmura tagów
PREZENTOWNIK: dla minimalisty 0

Święta tuż tuż! Zaczynamy publikację naszych list prezentowych. Zaczynamy od nurtu, który jest nam szczególnie bliski - minimalizmu. Produkty, które tu znajdziecie są proste w formie i wykonane z wysokiej jakości materiałów. Są to artykuły piękne, trwałe i funkcjonalne - a takimi nie pogardzi żaden minimalista! Znajdziecie tu dużo skromnych japońskich i tajwańskich produktów, wykonanych z niemiecką precyzją artykułów, a także piękne polskie projekty.


1.  Notatniki Midori MD Paper (49 - 64 PLN) - są wykonane z doskonałej jakości japońskiego papieru i bardzo skromnie wykończone. Mają okładkę z grubszego papieru obłożoną delikatną pergaminową okładką. Dzięki specjalnemu szyciu otwierają się na płasko. Doskonały do pisania zarówno ołówkiem, długopisem, jak i piórem wiecznym.

2.  Pióra i długopisy Kaweco Liliput (180 - 550 PLN) - czy można wyobrazić sobie pióro wieczne o prostszej formie? Zostały zaprojektowane w 1908 roku, co daje im ponad 100 letnią historię! Dostępne w 5 wersjach - dostępne modele aluminiowe (srebrne i czarne), stalowe (klasyczne i opalane), mosiężne (gładkie i falowane) oraz miedziane.


3.  Mosiężny piórnik Midori Brass Case (180 PLN) - nasze piękne przybory piśmiennicze warto trzymać w równie pięknych piórnikach. Ten jest wykonany z litego mosiądzu, składa się z dwóch części - jest to piórnik na lata, któremu czas może jedynie dodać uroku (mosiądz pokrywa się piękną patyną).

4.  Czarne nożyczki Tools to Liveby (65 - 99 PLN) - skradły nasze serca! Są oszczędne w formie, wykonane z japońskiej stali nierdzewnej i wykończone miękką gumką, która poprawia komfort użytkowania.

5.  Notesy polskiej marki AOOMI Basic Grey i Grid (26 PLN) - minimalistyczna forma i staranne wykonanie. Notesy są dostępne w zestawie lub pojedynczo w wybranym odcieniu.

6.  Planner The One Studio of Basic Design (66 PLN) - dostępny w wersji czarnej i beżowej. Ma na celu spełnić wszystkie Twoje papiernicze potrzeby - zawiera planner miesięczny, planner tygodniowy, notes w linie oraz wolne kartki. Można zacząć z niego korzystać w dowolnym momencie roku -  ma miejsca na daty do samodzielnego uzupełnienia.


7.  Jeśli mówimy o minimalizmie, nie możemy zapomnieć o kultowych notatnikach Moleskine (45 - 60 PLN). Doskonale sprawdzają się w podróży, jak i w charakterze dziennika, pamiętnika czy codziennego notesu.

8.  Notesy Studio of Basic Design (39 PLN) - prostota w najlepszym wydaniu! Doskonałej jakości papier i oszczędna w formie okładka z zakładkami, które chronią brzegi notatnika. Zdobienie okładki zostało ograniczone do minimum - tu pierwsze skrzypce gra matowy papier powleczony skrobią.

9.  Ołówki! Koniecznie Palomino Blackwing. Szczególnie pasują tu ołówki z limitowanej serii Blackwing VOL. 24 (160 PLN). Poświęcone laureatowi nagrody Pulitzera, którym był John Steinback. Ołówek jest cały czarny - zarówno jego korpus, nadruk na ołówku, jak i gumka i jej uchwyt są pokryte czarnym kolorem. Posiada wyjątkowo, jak na ołówki Blackwing, twardy grafit (extra-firm), są to ołówki o najtwardszym graficie z dostępnej serii.

10.  Klipsy Tools to Liveby (21 PLN) - wyjątkowo przemyślana konstrukcja sprawia, że klipsy pięknie wyglądają i nie zasłaniają treści dokumentów. Są w stanie utrzymać nawet grubsze pliki. Do wyboru trzy wersje kolorystyczne: złota, srebrna i czarna oraz dwa rozmiary: 32 i 51 mm.


Jak Wam się podoba nasze zestawienie? Czy któreś z produktów przypadną go gustu Waszym zaprzyjaźnionym minimalistom? A może sami zobaczylibyście je pod choinką?

Komentarze do wpisu (0)

Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl