NOTEKA Karta Podarunkowa

Dostępność: duże zapasy
Cena: 50,00 zł 50.00
ilość szt.

Ten produkt jest chwilowo niedostępny.

* - Pole wymagane
Producent: NOTEKA

Opis produktu:

Karta Podarunkowa Noteki!

Chcesz dać prezent bliskiej osobie, ale nie masz pewności co do swojego wyboru? Rozwiązaniem będzie Karta Podarunkowa Noteki! Dzięki niej wybrana przez Ciebie osoba sama może zdecydować, na co przeznaczy kwotę, którą została jej podarowana.

Karty Podarunkowe są ważne przez 12 miesięcy do daty wydania. Jeżeli obdarowana osoba nie wykorzysta całej kwoty od razu, reszta środków pozostaje na karcie i można ją wykorzystać przy następnych zakupach.

Do wyboru karty w wielu różnych wartościach, lecz jeżeli interesuje Cię inna wartość karty podarunkowej - napisz do nas, chętnie pomożemy!

  • karta podarunkowa do wykorzystania w sklepie www.noteka.pl lub w naszym sklepie stacjonarnym w Łodzi,
  • wartość karty do wyboru,
  • karta może być fizyczna - wysłana na wybrany przez Ciebie adres lub elektroniczna - w formie PDF - wtedy karta wysyłana jest na wskazany przez Ciebie adres e-mail,
  • dowód zakupu możemy przesłać razem z kartką podarunkową lub na inny wybrany adres e-mail,

Wysyłka karty drukowanej - wypełnioną Kartę Podarunkową w eleganckiej kopercie możemy wysłać na Twój adres lub bezpośrednio na adres osoby obdarowanej.

Wysyłka elektronicznej - wypełnioną Kartę Podarunkową wysyłamy na adres e-mail podany w zamówieniu lub na e-mail obdarowanej, który umieścisz w notatkach do zamówienia. Zdjęcie paragonu wysyłamy na adres mailowy podany w procesie złożenia zamówienia.

Myślimy, że zainteresują Cię również:
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl