Ekspozytor na atrament 38 ml Ferris Wheel Press Crystal Blue Legacy

Dostępność: dostępne na bieżąco
Cena: 220,00 zł 220.00
ilość szt.

Ten produkt jest chwilowo niedostępny.

Opis produktu:

PRZEDSPRZEDAŻ - wysyłka od 3.11.

Limitowany ekspozytor na atramenty 38 ml od Ferris Wheel Press z kolekcji Crystal Blue Legacy.

Ferris Wheel Press to kanadyjska marka zajmująca się projektowaniem i tworzeniem artykułów piśmienniczych, od notesów i piór wiecznych, aż po atramenty. Od ponad 10 lat tworzą wysokiej jakości produkty papiernicze, nieustannie poszukując innowacji i udoskonaleń. Wszystkie ich produkty zostały ręcznie wykonane z niebywałą dokładnością o każdy detal.

To metalowy ekspozytor, na którym możemy położyć swój atrament. Elementy na których oparta jest buteleczka atramentu wyłożona została miękkim w dotyku materiałem, by nie uszkodzić i nie porysować flakonu. Również nóżki są zabezpieczone tak, by nie porysować blatu biurka.

Stworzony jako idealny towarzysz dla atramentu Crystal Blue Legacy 38 ml (ale nie tylko!). Ekspozytor nie tylko ułatwi korzystanie z atramentu, ale będzie również dumnie eksponował butelkę atramentu.

Zapakowany w ozdobne, granatowe pudełeczko, nawiązujące do serii Crystal Blue Legacy.

Edycja CRYSTAL BLUE LEGACY składa się z pióra wiecznego The Brush, atramentu z drobinkami Crystal Blue Legacy oraz ekspozytora na atrament.

  • ekspozytor na atrament Crystal Blue Legacy - edycja limitowana 2023,
  • materiał: metal,
  • wymiary: 60 x 55 x 33 mm,
  • pakowane w eleganckie tekturowe pudełeczko,
  • wykonany  w Kanadzie.
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl