Intelligent Change Dziennik The Best Year Journal

Dostępność: dostępne na bieżąco
Cena: 149,00 zł 149.00
ilość szt.

Ten produkt jest chwilowo niedostępny.

Opis produktu:

The Best Year Journal od marki Intelligent Change - marki tworzącej dzienniki w duchu psychologii pozytywnej. Idealny, kiedy potrzebujesz nowego początku!

Spraw, aby nadchodzący rok był najlepszy w historii! Przemyślana struktura The Best Year Journal pomaga w wyznaczaniu autentycznych celów i tworzeniu jasnego planu działania, którego będziesz się trzymać. Skupisz się też śledzeniu postępów oraz wypracowaniu upragnionego work-life balance.

Zdobądź zasoby, aby w kolejnych 12 miesiącach stać się lepszą wersją siebie. W dzienniku znajdziecie innowacyjny, roczny system planowania, a na jego wstępie zapoznacie się ze strukturą plannera i cennymi wskazówkami do wyznaczania celów i postanowień (niekoniecznie noworocznych!). Dziennik dzieli się na 6 sekcji: wdzięczność, refleksja, wizja i cele, jasny plan działania oraz oceny miesięczne i tygodniowe. Dziennik ma elastyczne zastosowanie: możesz zacząć go wypełniać pod koniec grudnia, w dniu swoich urodzin lub w dowolnym innym momencie, gdy poczujesz, że potrzebujesz nowego początku.

  • niedatowany roczny dziennik,
  • rozmiar A5: 14,5 cm x 21 cm,
  • 232stron,
  • rożkowana płócienna oprawa w kolorze niebieskim ze złotym tłoczeniem,
  • dwie bawełniane zakładki,
  • pochodzący z recyklingu papier z certyfikatem FSC.
Myślimy, że zainteresują Cię również:
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl