Intelligent Change Dziennik The Three Question Journal - beżowy

Dostępność: brak towaru
Cena: 149,00 zł 149.00
ilość szt.

Ten produkt jest chwilowo niedostępny.

Opis produktu:

Nowość od marki Intelligent Change - uwielbianej na całym świecie marki tworzącej dzienniki w duchu psychologii pozytywnej.

The Tree Question Journal to dziennik, który zada Ci trzy pytania rano i trzy pytania wieczorem. Odpowiadając na nie doświadczysz większego poczucia kontroli i lepiej zrozumiesz siebie. Odkryj swoje mocne strony, tendencje, uprzedzenia i słabe punkty w nieoceniający, pełen empatii sposób, który przygotuje Cię do wprowadzenia znaczących zmian. Format opracowany przez doktora Rangana Chatterjee, oparty na podstawie dwudziestoletnich doświadczeń klinicznych, pomaga w tworzeniu codziennych nawyków, których możesz się trzymać w świecie, w którym rządzi presja czasu.

Ten niedatowany dziennik wystarczy na 3 miesięcy. Rozpoczyna się wstępem, która wprowadza do metody i pytań, które zaproponował dr Rangan Chatterjee. Pytania dzielą się na poranne i wieczorne - mogą stać się częścią Twojego porannego lub wieczornego rytuału. Opierają się na technikach, które skłaniają nas do refleksji, wdzięczności i formy deklaracji swoich celów przed samym sobą. Co kilka dni zaskakuje nas wstawka zachęcająca do refleksji lub dodatkowe pytania.

Dziennik dostępny jest w okładce beżowej lub zielonej.

  • niedatowany dziennik na 3 miesiące,
  • rozmiar: 13,2 cm x 21,8 cm,
  • 152 strony,
  • płócienna oprawa w kolorze beżowym z czarnym tłoczeniem,
  • bawełniana zakładka,
  • pochodzący z recyklingu papier z certyfikatem FSC.
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl