Midori Double Schedule Money - Podwójny Kalendarz 2024 Różowy

Dostępność: dostępne na bieżąco
Cena: 79,00 zł 79.00
ilość szt.

Ten produkt jest chwilowo niedostępny.

Producent: Midori

Opis produktu:

Kalendarz Midori Double Schedule Money 2024 - od października 2023r.

Notatnik, który pozwala w jednej książce zarządzać swoimi pieniędzmi i planami.

Kalendarz pozwala na zarządzanie dwoma harmonogramami na każdy miesiąc.  Każdy miesiąc zawiera jeden harmonogram z blokiem miesięcznym i drugi z księgą rachunkową - oddzielone kolorami czerwonym i szarym. Po odwrocie czerwonej strony „Styczniowy blok miesięczny”, na następnej stronie pojawi się szara strona „Zarządzanie pieniędzmi w styczniu”.

Pierwszy harmonogram - bloki miesięczne zostały zaprojektowane z myślą o łatwości przeglądania i użyteczności. Kalendarz w formie listy po lewej stronie jest przydatny do zapisywania spotkań. Na dole strony umieszczono miejsce na notatki w linie. 

Drugi harmonogram Zarządzanie finansami - z jedną linijką na dzień. Posiada prosty układ, dzięki czemu nawet osoby nieobeznane z księgami domowymi mogą od razu zacząć z niego korzystać. Dane można szybko uzupełnić w przerwie na lunch lub w wolnej chwili. Dobrym pomysłem jest także skupienie się na konkretnych kwestiach, takich jak wydatki na jedzenie czy własne kieszonkowe, a nie tylko wydatki na cały domowy budżet. Na prawym końcu strony znajduje się pole, w którym można wpisać swoje stałe wydatki oraz miesięczne dochody, dzięki czemu można szybko sprawdzić przepływ swoich miesięcznych pieniędzy.

Korzystanie z różnych stron jest bardzo łatwe! Wystarczy nacisnąć czerwony indeks w dolnym rzędzie, aby otworzyć „czerwoną” stronę, a następnie nacisnąć szary indeks w górnym rzędzie, aby otworzyć „szarą” stronę. Ponadto, jeśli naciśnie się biały indeks pomiędzy czerwonym i szarym, strona „czerwona” i „szara” będą otwierać się na przemian.

  • Kalendarz na 15 miesięcy (od października 2023 do grudnia 2024),
  • podwójny harmonogram na każdy miesiąc,
  • czerwone strony - harmonogram miesięczny, szare - książka rachunkowa,
  • format: B6 (186 × 132 x 5mm),
  • teksturowana okładka w kolorze różowym,
  • papier w kremowym odcieniu (MD Paper),
  • ilość stron: 80,
  • waga: 127 g,
  • okładka: PCV,
  • wyprodukowany w Japonii.

Papier użyty w notesach MD Paper (Midori (MD) Paper) został pierwszy raz wyprodukowany w 1960 roku i został flagowym produktem marki Midori. Przez te wszystkie lata był coraz bardziej udoskonalany. Doskonały do pisania zarówno ołówkiem, długopisem, jak i piórem wiecznym. Dzięki specjalnemu szyciu notatnik rozkłada się na płasko. Wyjątkowo staranne wykonanie daje nam poczuć, że mamy do czynienia z produktem naprawdę wysokiej jakości.

Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl