Midori Double Schedule Progress - Podwójny Kalendarz 2024 Różowy

Dostępność: dostępne na bieżąco
Cena: 79,00 zł 79.00
ilość szt.

Ten produkt jest chwilowo niedostępny.

Producent: Midori

Opis produktu:

Kalendarz Midori Double Schedule Progress 2024 - od października 2023r.

Kalendarz pozwala na zarządzanie dwoma harmonogramami na każdy miesiąc. Największą cechą „Podwójnego harmonogramu” jest to, że bloki miesięczne dla tego samego miesiąca pojawiają się na dwóch stronach, które oznaczone są dwoma osobnymi kolorami.

Pierwszy harmonogram - bloki miesięczne zostały zaprojektowane z myślą o łatwości przeglądania i użyteczności. Kalendarz w formie listy po lewej stronie jest przydatny do zapisywania spotkań. Na dole strony umieszczono miejsce na notatki w linie. 

Drugi harmonogram wygląda natomiast nieco inaczej, z wąskimi kolumnami w stylu wykresu Gantta, który idealnie nada się do służbowych obowiązków, np. do zarządzania projektem według nazwy, zadania, nazwy firmy itp., a także aby śledzić postępy według nazwisk członków zespołu i harmonogramów, takich jak wydarzenia szkolne i lekcje. Zaletą tego formatu jest to, że łatwo jest zobaczyć harmonogram każdego projektu na pierwszy rzut oka. Można zarządzać maksymalnie 10 elementami.

Korzystanie z różnych stron jest bardzo łatwe! Wystarczy nacisnąć czerwony indeks w dolnym rzędzie, aby otworzyć „czerwoną” stronę, a następnie nacisnąć szary indeks w górnym rzędzie, aby otworzyć „szarą” stronę. Ponadto, jeśli naciśnie się biały indeks pomiędzy czerwonym i szarym, strona „czerwona” i „szara” będą otwierać się na przemian.

  • Kalendarz na 15 miesięcy (od października 2023 do grudnia 2024),
  • podwójny harmonogram na każdy miesiąc,
  • idealny do oddzielenia spraw służbowych od prywatnych,
  • format: B6 (186 × 132 x 5mm),
  • teksturowana okładka w kolorze różowym,
  • papier w kremowym odcieniu (MD Paper),
  • ilość stron: 80,
  • waga: 127 g,
  • okładka: PCV,
  • wyprodukowany w Japonii.

Papier użyty w notesach MD Paper (Midori (MD) Paper) został pierwszy raz wyprodukowany w 1960 roku i został flagowym produktem marki Midori. Przez te wszystkie lata był coraz bardziej udoskonalany. Doskonały do pisania zarówno ołówkiem, długopisem, jak i piórem wiecznym. Dzięki specjalnemu szyciu notatnik rozkłada się na płasko. Wyjątkowo staranne wykonanie daje nam poczuć, że mamy do czynienia z produktem naprawdę wysokiej jakości.

Myślimy, że zainteresują Cię również:
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl