Serenity 2023 Planner - fiołkowy

Dostępność: dostępne na bieżąco
Cena: 135,00 zł 135.00
ilość szt.

Ten produkt jest chwilowo niedostępny.

Opis produktu:

Nowość!

Zaintrygowała nas okładka. A potem było już tylko lepiej! Serenity 2023 Planner to kalendarz na 2023 rok zaprojektowany przez berlińską projektantkę Julie Joliat. Planner ma wygodny format wydłużonego B6 z napisem "serenity", co oznacza spokój, pogodę ducha. Temu właśnie poświęcona jest tegoroczna edycja plannera. Ten tygodniowy planer 2023 to coś więcej niż tylko terminarz do utrzymywania terminów, to skrzyżowanie kalendarza, pamiętnika i przewodnika, który zachęca do spowolnienia i bardziej odpowiedzialnej konsumpcji. Każdy tydzień ujawnia różnorodne pomysły, informacje i ćwiczenia przedstawione w zabawny sposób, aby zainspirować nas do spokojniejszego życia. Dbanie o siebie to dbanie o planetę. Zabawy i motywy, które podrzuca nam autorka, pomogą żyć w bardziej zrównoważony sposób, zachęcają również do ponownego połączenia się z naturą i swoim wewnętrznym dzieckiem.

Kalendarz poza tygodniowymi datowanymi rozkładówkami zawiera również przegląd miesięczny i roczny, planer projektu, wiele przydatnych informacji o świętach, mapy świata, tabele konwersji, fazy księżyca, wydarzenia na niebie i w środowisku, wykres obserwacji i 32 puste strony na osobiste notatki.

Do produkcji plannera użyto papieru z certyfikatem FSC - papier w środku plannerów to papier makulaturowy, bez wybielacza chlorowego i rozjaśniaczy optycznych - nagrodzony niemiecką nagrodą the Blue Angel. Do druku również wykorzystano ekologiczny tusz - wolny od olejów mineralnych. Autorka plannera dba też o odnawialną energię (biuro, w którym projektuje jest zasilane zieloną energią) oraz o neutralny ślad węglowy - produkcja plannerów wygenerowała 4 tony dwutlenku węgla, a ta sama ilość została zrównoważona dzięki wsparciu projektów środowiskowych i społecznych poprzez myclimate.

  • kalendarz na 2023 rok,
  • teksty w języku angielskim,
  • format 12 x 19 cm, 192 strony,
  • starannie wykonana oprawa z miękką okładką z zakładkami,
  • okładka ze strukturalnego papieru w kolorze lawendowym / fiołkowym,
  • otwiera się na płasko,
  • zaprojektowany i wyprodukowany w Niemczech.
Myślimy, że zainteresują Cię również:
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl