SOBOTA DZIEŃ KOTA! ZOBACZ NASZĄ KOCIĄ KOLEKCJĘ / NOWA ODSŁONA LIMITOWANEJ SERII KAWECO COLLECTION JUŻ JEST U NAS!

Dystrybucja i przedstawicielstwo

Wkraczamy w nowy rozdział!

Od początku lutego 2018 NOTEKA poszerza swoją działalność o dystrybucję i przedstawicielstwo. Bardzo się cieszymy, że możemy w końcu pochwalić się efektem rozmów, które prowadziliśmy pod koniec ubiegłego roku. W ostatnim czasie podpisaliśmy umowy z dwoma rewelacyjnymi markami, które już od jakiegoś czasu są w naszej ofercie.

Nasza współpraca zacieśnia się z tajwańską marką TOOLS TO LIVEBY oraz kopenhaskim NOTEM. Jak wiecie, zawsze z wielką starannością selekcjonujemy naszą ofertę, dlatego z dumą możemy Wam przedstawić te marki w naszym dystrybutorskim portfolio.


NOTEM


Jesteśmy przedstawicielem (agentem) kopenhaskiej marki NOTEM w Polsce. Zamówienia są składane za naszym pośrednictwem, a realizowane bezpośrednio przez producenta. Produkty NOTEM są dostępne w Notece od listopada 2017 roku, po tym jak zachwycił nas debiut tej marki na wrześniowych targach Maison&Objet w Paryżu. Całą dostępną u nas kolekcję można zobaczyć tutaj: klik! Dysponujemy drukowanymi katalogami marki i próbkami całej kolekcji.


Strona producenta: NOTEM.


TOOLS TO LIVEBY

Jesteśmy ogólnopolskim dystrybutorem tajwańskiej marki Tools To Liveby. Prowadzimy magazyn produktów, które następnie są dostarczane do naszych odbiorców. Tools to Liveby to jedna z pierwszych zagranicznych marek, która pojawiła się w Notece. Współpracujemy z nią od sierpnia 2016 roku. Wszystkie aktualnie dostępne produkty dostępne są pod linkiem: klik! Dysponujemy elektronicznym katalogiem całej kolekcji.


Strona producenta: Tools to Liveby
(uwaga! nie wszystkie produkty są sprzedawane na rynek europejski).


SIEĆ DYSTRYBUCJI

Jesteśmy w trakcie budowania sieci dystrybucji marek Tools to Liveby i NOTEM w Polsce. Wszystkie zainteresowane sklepy prosimy o kontakt na adres mailowy: [email protected]


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl