SOBOTA DZIEŃ KOTA! ZOBACZ NASZĄ KOCIĄ KOLEKCJĘ / NOWA ODSŁONA LIMITOWANEJ SERII KAWECO COLLECTION JUŻ JEST U NAS!

Wydarzenia

Spotkajmy się! Noteka to sklep internetowy, ale uwielbiamy rozmawiać z Wami na żywo. 

Już niedługo rozpoczynamy nasz drugi sezon targowy. Nie możemy się doczekać - tej jesieni będzie niejedna okazja do spotkań! Poniżej zamieszczamy listę wydarzeń, eventów i targów designu, na których pojawimy się w tym sezonie. Będziecie mogli tam zobaczyć oferowane przez nas notesy, pióra i wszystkie inne cuda dostępne w Notece. Bardzo lubimy atmosferę tych wydarzeń, a do tego niezmiernie cieszą nas uśmiechy na Waszych twarzach, kiedy oglądacie produkty z naszej oferty!


3-4 grudnia 2016 r.

TARGI RZECZY ŁADNYCH

"Targi Rzeczy Ładnych to wydarzenie prezentujące współczesne polskie meble, lampy, porcelanę, plakaty, tekstylia, projekty retro, książki i zabawki edukacyjne. Wszystkie projekty łączy dobra jakość, świetne materiały, funkcjonalność i wysoka estetyka. Targi wspierają młodych projektantów oraz tworzą platformę komunikacji i wymiany pomiędzy producentami a publicznością. Imprezie towarzyszy program konferencji poświęcony dobremu projektowaniu, przestrzeni publicznej oraz architekturze."

11-19, KAMIENICA RACZYŃSKICH, Plac Małachowskiego, Warszawa

więcej informacji - klik!


Do zobaczenia!

Jeżeli w Waszej okolicy mają miejsce inne wydarzenia, na których chętnie zobaczylibyście nasze stoisko, będzie nam bardzo miło o tym usłyszeć! Piszcie na [email protected]

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl