NOWA DOSTAWA PAPIERU I NOTESÓW TOMOE RIVER JUŻ JEST U NAS!

Personalizacja

PERSONALIZACJA W NOTECE

Bardzo się cieszymy, że możemy przedstawić Wam opcję personalizacji produktów w Notece. To personalizacja notesów i kalendarzy (już od jednej sztuki!), Zaciekawiłyśmy Was? Czytajcie dalej!

Personalizacja notesów i kalendarzy

Ta opcja chodziła nam po głowie latami. Z okazji 7 urodzin i my sprawiłyśmy sobie prezent - teraz elegancka maszyna do hotstampingu zajmuje pół biurka jednej z nas, ale było warto - możemy przedstawić Wam możliwość personalizacji notesów!

Inicjały, cytat, ważna data? Napis na okładce może teraz ozdobić Wasz wybrany notes. Ogranicza Was tylko wyobraźnia - jesteśmy ciekawe Waszych pomysłów! Personalizację wykonujemy w formie hotstampingu, a do wyboru są następujące kolory: złoty, srebrny, czarny, biały i opcja blind press (suchy stempel bez koloru). Czcionka, którą wybrałyśmy jest minimalistyczna i bezszeryfowa - zdjęcie poglądowe widoczne jest w galerii.

Wszystkie produkty papierowe, na których można wykonać personalizację dostępne są w kolekcji Personalizacja Notesówa przykłady dostępnych opcji znajdziecie w galerii zdjęć.

Uwaga! Produkty personalizowane nie podlegają zwrotom.

  • opcja personalizacji do wybranego produktu w koszyku,
  • czcionka o wysokości 5,5 mm (duża litera),
  • personalizacja jest wykonywana przy użyciu urządzenia do hotstampingu w naszym sklepie stacjonarnym w Łodzi.

W przypadku chęci personalizacji większej ilości notesów lub personalizacji w formie logo - prosimy o kontakt mailowy na [email protected].

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl