Kartki okolicznościowe Cudowianki

Oryginalne i nietuzinkowe kartki okolicznościowe polskiej produkcji - przed Wami fantastyczna polska marka - CUDOWIANKI!

Jeżeli szukaliście oryginalnych kartek, które w dodatku mają polskie treści - dobrze trafiliście! Kartki zdobią przepiękne ilustracje Ani, która założyła tę markę, lub zaproszonych do współpracy polskich ilustratorek. To uczta dla oczu! Znajdziecie tu kartki urodzinowe, kartki z okazji ślub i kartki na różne okazje - na Dzień Mamy, Dzień Taty, Dzień Babci i Dziadka czy na Chrzest Święty i Komunię Świętą.

Kartki są projektowane i produkowane we Wrocławiu. Są drukowane na papierze z recyklingu, dzięki czemu możecie mieć pewność, że zaopatrujecie się w produkt nie tylko piękny i wyjątkowy, ale i ekologiczny. Papier został wyprodukowany zgodnie z normami FSC. Do kartek są dołączone koperty wykonane ze specjalistycznych papierów siarczanowych, których górną warstwę stanowią włókna niebielone pozyskane z drzew iglastych, a warstwa podstawowa to wysokiej jakości włókna makulaturowe oraz niebielone włókna drzew iglastych.

Cudowianki

Cudowianki Kartka - Bon Voyage Cudowianki Kartka - Bon Voyage
Producent: Cudowianki
Cena:

14,00 zł

szt.
zobacz więcej
Cudowianki Kartka - Dziękuję Cudowianki Kartka - Dziękuję
Producent: Cudowianki
Cena:

14,00 zł

szt.
zobacz więcej
Cudowianki Kartka - GIRL BOSS Cudowianki Kartka - GIRL BOSS
Producent: Cudowianki
Cena:

14,00 zł

szt.
zobacz więcej
Cudowianki Kartka - Gratulacje Cudowianki Kartka - Gratulacje
Producent: Cudowianki
Cena:

14,00 zł

szt.
zobacz więcej
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl