Listy zadań

Listy zadań są niezwykle pomocnym narzędziem w planowaniu naszych dni, czasu pracy czy w dążeniu do wyznaczonych sobie celów. Doby nie wydłużymy, ale dobra organizacja pomoże nam efektywniej wykorzystać nasz czas, pozbyć się presji i stresu, a nawet - zyskać czas na odpoczynek.

Dlaczego warto robić listy zadań?

Listy zadań sprawią, że nasze dni będą uporządkowane, a my staniemy się lepiej zorganizowani. Pozwolą pamiętać o wszystkich zadaniach do wykonania, dzięki czemu "zwalniamy" z tego obowiązku naszą głowę. Pomagają też sprawniej pracować - po ukończeniu zadania nie tracimy czasu na rozważanie czym zająć się w następnej kolejności. Wbrew pozorom - organizacja pracy lub zadań, a tym samym robienie list pozwoli pracować bardziej kreatywnie! Dzięki sprawnej realizacji punktów, czyli naszych zadań - możemy zyskać więcej wolnego czasu i spokoju ducha. Na koniec najlepsze - kto nie odczuwa przyjemności przy odhaczeniu kolejnego zadania z listy "to do"?

Jak dobrze napisać listę "to do"?

Znajdź wolną chwilę i na spokojnie wypisz wszystkie zadania do wykonania lub spisuj je na bieżąco - od razu w formie list lub w formie "myśloodsiewni", gdzie będziesz zapisywać wszystkie luźne myśli i zadania do późniejszego uporządkowania. Postaraj się określić czas, jaki jest potrzebny na wykonanie zadania - dzięki temu będziesz w stanie oszacować co realnie jesteś w stanie zrobić w godzinę / dzień / tydzień / itd. Wielkie zadania podziel na mniejsze - napisanie książki może przerazić każdego, a napisanie jednego akapitu zawsze jest w zasięgu możliwości. Nadaj zadaniom priorytety - przykładowo: zadania "ważne i pilne" powinny znaleźć się na szczycie listy! W dalszym etapie - zaplanuj, kiedy zajmiesz się realizacją zadań i... do dzieła! Po wykonanym zadaniu pamiętaj o odhaczeniu go z listy - to najprzyjemniejsza część, prawda?

Listy "to do"

NOTEM To Do Notepad MILO Bloczek NOTEM To Do Notepad MILO Bloczek
Producent: NOTEM
Cena:

32,00 zł

Cena regularna: 40,00 zł

Najniższa cena: 40,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Midori Notes To Do Memo Pad Kot Midori Notes To Do Memo Pad Kot
Producent: Midori
Cena:

16,00 zł

szt.
zobacz więcej
Midori Notes To Do Memo Pad Kwiaty Midori Notes To Do Memo Pad Kwiaty
Producent: Midori
Cena:

16,00 zł

szt.
zobacz więcej
KARTOTEK Lista To Do KARTOTEK Lista To Do
Cena:

40,00 zł

szt.
zobacz więcej
Herb Lester Ficional Hotel Notepad - bloczek Heartbreak Hotel Elvis Presley Herb Lester Ficional Hotel Notepad - bloczek Heartbreak Hotel Elvis Presley
Producent: Herb Lester
Cena:

25,00 zł

Cena regularna: 32,00 zł

Najniższa cena: 32,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Herb Lester Ficional Hotel Notepad - bloczek Rosebud Motel Herb Lester Ficional Hotel Notepad - bloczek Rosebud Motel
Producent: Herb Lester
Cena:

25,00 zł

Cena regularna: 32,00 zł

Najniższa cena: 32,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl