Intelligent Change Dziennik wdzięczności The Five Minute Journal - Fit Edition

Dostępność: brak towaru
Cena: 149,00 zł 149.00
ilość szt.

Ten produkt jest chwilowo niedostępny.

Opis produktu:

Kultowy dziennik wdzięczności w edycji FIT od marki Intelligent Change - uwielbianej na całym świecie marki tworzącej dzienniki w duchu psychologii pozytywnej.

Wyobraź sobie sprawniejszą i zdrowszą wersję siebie w zaledwie 5 minut dziennie. Dzięki codziennym refleksjom, jasnemu wyznaczaniu celów i zmianie sposobu myślenia - to naprawdę możliwe! Bycie FIT to coś więcej niż sylwetka i większa sprawność fizyczna - to szczęśliwsze i zdrowsze życie. Rozpocznij swoją transformację dzięki The Five Minute Journal - Fit Edition.

Klasyk w edycji FIT. Dzięki temu dziennikowy zadbasz nie tylko o swoją psychikę, ale też o swoje ciało. Ten niedatowany dziennik wystarczy na 4 miesiące. The Five Minute Journal - Fit Edition rozpoczyna się wstępem, która wprowadza do tematu praktyki wdzięczności i porad, które mogą mieć zbawienny wpływ na nasze dobre samopoczucie i zdrowie. Są też strony poświęcone sile afirmacji i organizowania porannych i wieczornych rytuałów.

W porównaniu do klasycznego The Five Minute Journal mamy tutaj także miejsce zapisanie godziny pobudki, zaśnięcia i długości snu, a także nastroju, poziomu energii i ilości wypitej wody. Znajdziemy tutaj również przestrzeń na cele, które możemy wyznaczyć w tematyce well-being, tabelki do śledzenia nawyków oraz strony do zapisania planowanych treningów, celi treningowych i posiłków. Pytania dzielą się na poranne i wieczorne - mogą stać się częścią Twojego porannego lub wieczornego rytuału.

  • niedatowany dziennik na 4 miesiące,
  • rozmiar: 14,5 cm x 21 cm,
  • 224 strony,
  • płócienna oprawa w kolorze pistacjowym (jasnozielonym) z czarnym tłoczeniem,
  • bawełniana zakładka,
  • pochodzący z recyklingu papier z certyfikatem FSC.
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl