Wzornik Eco Papiery ozdobne Papierowy Dizajn

Dostępność: dostępne na bieżąco
Cena: 99,00 zł 99.00
ilość szt.

Ten produkt jest chwilowo niedostępny.

Opis produktu:

Najnowszy wzornik papierów ozdobnych od Papierowego Dizajnu.

W tym wzorniku znajdziemy wiele propozycji papierów ekologicznych - do produkcji wykorzystano m.in. kawę, trawę czy bawełnę. Nie zabraknie znanych i lubianych - Munkena, Crusha czy Remake'a. Wzornik zawiera mnóstwo kolorów w znanych pozycjach, takich jak: IQ Color czy Color STYLE Recycling (dawniej Kreativkarton). Oprócz tego znajdziemy PERGRAPHICA Colours® - kolorowa wersja dla perfekcjonistów.

W obu próbnikach znajdziemy prawie 100 marek papieru zaprezentowanych na 334 stronach wzornika! Niektóre z nich to:

  • PERGRAPHICA® Colours - papier o niepowlekanej, szorstkiej strukturze i naturalnej barwie. Wzornik zawiera jej 10 nowych kolorystycznych odsłon, wśród których znajdziemy barwy: Magnificent Green, Magical Blue czy Imperial Red.
  • Refit - ekologiczny papier z wyczuwalnymi włoskami - Wool oraz Cotton. Wool ma w sobie aż 15% wełny i dostępna jest w głębokich, ciemnych kolorach, natomiast Cotton zawiera 15% bawełny, a jej barwy to delikatne, perłowe i szare odcienie.
  • Coffee Paper - ten ekologiczny papier ma w sobie 5% pozostałości po produkcji kawy oraz masę celulozową pochodzącą z recyklingu.
  • SH Recycling Grass linia SH Recycling Grass zawiera w sobie co najmniej 30% naturalnie suszonej na słońcu trawy.
  • Recycling Color STYLE - linia ta zawiera aż 16 nowych barw, w tym nie tylko żywe odcienie, ale i te spokojne, ziemiste i naturalne. Papier pochodzi w 100% z recyklingu.
  • Remake Carapace - papier o owadziej strukturze przypominającej pancerz chrząszcza. W jego wnętrzu znajdują się skrawki i odpady z produkcji obuwia i produktów galanteryjnych, a którego powierzchnia została dodatkowo wzbogacona embossingiem.

Więcej informacji na temat papierów - u producenta Papierowy Dizajn.

W mniejszym wzorniku znajdują się wszystkie papiery eco z tego wzornika. Dodatkowo w małym wzorniku są papiery IMPACT i LETTURA PRINT.

Myślimy, że zainteresują Cię również:
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl