DARMOWA DOSTAWA OD 200 ZŁ | KUP TERAZ ZAPŁAĆ PÓŹNIEJ: PŁATNOŚCI TWISTO

Notekowy newsletter
Co Ty na to? Raz w tygodniu wysyłamy informacje o nowościach, promocjach i papierniczych inspiracjach.
Oczywiście - Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą Polityką Prywatności.

Pióra kulkowe na kolorowe wkłady żelowe

Doskonałe, gładko piszące pióra kulkowe, które można zasilić kolorowymi zmazywalnymi wkładami Pilot Frixion.

Pisz, wymazuj i powtarzaj! Nie lubisz wykreślania na notatkach - mamy na to doskonałe rozwiązanie, czyli wkłady wymazywalne Pilot Frixion. Po prostu wytrzyj swoje błędy za pomocą gumki i obserwuj, jak atrament znika jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki! Unikalny żelowy atrament reaguje na ciepło wytwarzane podczas wycierania i umożliwia natychmiastowe nadpisanie błędu tym samym pisakiem.

Dodatkową, a może nawet ważniejszą, zaletą jest szeroka gama dostępnych kolorów. Nawet jeżeli nie zależy Wam na zmazywalności wkładu - te kolory mówią same za siebie! Od teraz możesz pisać swoim ulubionym piórem kulkowym w dowolnym z 13 kolorów.

Wkłady zmazywalne są używane głównie przez uczniów. Są świetne do nauki pisania i liczenia. Pozwalają podejmować niezliczone próby ciągłego przekreślania poprzednich rozwiązań, co może na niektórych działać demotywująco. Są też doskonałe na co dzień - do list zakupów, list zadań czy planowania w kalendarzu - plany przecież bardzo lubią się zmieniać! Sprawdzą się także do rozwiązywania krzyżówek czy sudoku.

Dla kogo nie polecamy wymazywalnych wkładów? Zdecydowanie odradzamy użycie zmazywalnych wkładów przy podpisywaniu jakiegokolwiek rodzaju dokumentów, prac egzaminacyjnych oraz jakichkolwiek notatek, których zapianie musi mieć trwały charakter.

Pióra kulkowe na wkłady Pilot Frixion

Pióro kulkowe Kaweco Student Czarne Pióro kulkowe Kaweco Student Czarne
Producent: Kaweco
Cena:

200,00 zł

szt.
zobacz więcej

Ten termoczuły, opatentowany tusz Pilota zrewolucjonizował pisanie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl