Papier d'Arménie - pachnący papier - Tradition

Dostępność: dostępne na bieżąco
Cena: 30,00 zł 30.00
ilość szt.

Ten produkt jest chwilowo niedostępny.

Opis produktu:

Nowość - połączenie papieru i zapachu - tego nie mogło u nas zabraknąć!

Papier d'Armenie to stworzona ponad 120 lat temu słynna broszura z perfumowanymi paskami papieru. Papier d'Armenie to najstarsze znane perfumy do wnętrz.

Zapach Tradition - zapach o słodkich, waniliowych i balsamicznych nutach, przywodzi na myśl zapachy Orientu. Niepowtarzalny zapach papierka zawdzięczamy żywicy benzoesowej, której właściwości dezynfekcyjne odkrył Auguste Ponsot w 1885 roku podczas podróży do Armenii. To tam mieszkańcy perfumowali i dezynfekowali swoje domy właśnie tym zapachem. Bloczek zawiera odrywane paski perfumowanego papieru, który od lat nadal jest produkowany w tej samej fabryce w Montrouge, gdzie stosowane są tylko tradycyjne metody produkcji. Jego formuła z 1885 roku pozostaje niezmieniona, a proces nasączania papieru zapachem trwa ponad 6 miesięcy. To oryginalny zapach, od którego wszystko się zaczęło. Każda książeczka zawiera 36 pojedynczych listów.

Jak używać?

Oderwij pasek, złóż go w harmonijkę i połóż bokiem na żaroodpornej podstawie. Zapal, a następnie zdmuchnij płomień, aby uniknąć żywego ognia, ponieważ papierem ma palić się powoli, jak kadzidło. Papier d'Armenie można używać przez cały rok do perfumowania domu i tworzenia atmosfery dobrego samopoczucia. Może być również używany bez zapalania! Pojedyncze listki możesz umieścić w notesie, książce, torebce czy garderobie, a piękny zapach w subtelny sposób ubarwi Twoją codzienność.

Dodatkowe wskazówki: zapalaj jeden pasek na raz - 3 do 4 razy w tygodniu, regularnie wietrz pomieszczenia, nie zostawiaj zapalonego produktu bez nadzoru i dostępnego dla dzieci, nie wdychaj dymu bezpośrednio.

  • bloczek Papier d'Armenie,
  • zapachu: Tradition (benzoes),
  • wymiary książeczki: ok. 7,5 x 5 cm,
  • 12 stron po 3 listki - łącznie 36 listków,
  • produkowany we Francji.

 

Myślimy, że zainteresują Cię również:
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl