Sheaffer Prelude Mini Emily in Paris Pastel Pink z kryształem Swarovskiego - zestaw: długopis i etui na karty
Cena regularna:
Ten produkt jest chwilowo niedostępny.
Długopis Sheaffer Prelude Mini Emily in Paris - kolekcja inspirowana serialem Emily w Paryżu - w zestawie ze skórzanym etui na karty
Kolekcja Sheaffer Emily in Paris to wyjątkowe połączenie amerykańskiej tradycji piśmienniczej z francuskim stylem i lekkością znanym z kultowego serialu “Emily in Paris”. Wszystkie produkty z tej serii zaprojektowane zostały z myślą o osobach, które kochają modę, elegancję i kreatywność. Zarówno pióra wieczne, jak i kulkowe oraz długopisy z tej serii wprowadzają do codzienności odrobinę paryskiego uroku.
Zestaw Prelude Mini Emily in Paris to idealne połączenie elegancji, funkcjonalności i paryskiego stylu - stworzony z myślą o tych, którzy cenią piękno, komfort i praktyczność w codziennym życiu. Zawiera mały długopis oraz stylowe, skórzane etui na karty - wszystko zapakowane w gustowny prezentowy komplet.
Długopis Sheaffer Prelude Mini Emily in Paris zachwyca klasycznym wzornictwem Sheaffera w pomniejszonej, niezwykle poręcznej formie. Jego gładkie linie, błyszczące akcenty i starannie wyważona konstrukcja sprawiają, że pisanie jest płynne i komfortowe, mimo niewielkiego rozmiaru. Posiada korpus z najwyższej jakości mosiądzu z bogatym lakierowanym wykończeniem. Eleganckie wykończenia PVD z różowego złota nadają mu wyrafinowany charakter. Ozdobiony odlewanym metalowym emblematem w kształcie serca, a także zwieńczony oryginalnym kryształem Swarovskiego dla odrobiny blasku.
Etui na karty zostało wykonane z wysokiej jakości skóry w różowym kolorze, która nadaje mu subtelnego, modnego charakteru. Jego wyjątkowy design podkreśla elegancki napis Sheaffer x Emily in Paris, a chromowany, metalowy emblemat w kształcie serca dodaje całości odrobiny paryskiego szyku. Praktyczna konstrukcja zapewnia ochronę RFID, dzięki czemu karty przechowywane są bezpiecznie w każdej sytuacji. Etui o wymiarach 10 x 7 cm mieści do 4 kart, a dodatkowa kieszeń z dostępem od góry pozwala wygodnie przechować banknot, wizytówki lub najczęściej używaną kartę.
- Zestaw prezentowy Sheaffer Prelude Mini Pastel Pink - Emily in Paris,
- zawiera: mini długopis i etui na karty,
- wymiary długopisu: 11.5 cm x 1.1 cm,
- wymiary etui: 10 cm x 7 cm,
- waga: 135 g,
- wymiary opakowania: 17 cm x 16 cm x 3 cm,
- pakowane w eleganckie kartonowe opakowanie - idealne na prezent!
Sheaffer® to amerykańska marka z ponad stuletnim dziedzictwem, ceniona za niezawodność, precyzję wykonania oraz charakterystyczny styl. Długopis z kolekcji Gift Collection 100 Coffee Edition to nie tylko praktyczne narzędzie do pisania, lecz także wyraz indywidualnego charakteru i zamiłowania do wysmakowanych detali.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Bestsellery - to wybieracie ostatnio najczęściej
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!